O nas

Nasze usługi wykonujemy na trzech płaszczyznach.

Fundamenty firmy Specochrony stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu wyszkolenia strzeleckiego, medycznego, informatycznego, ochrony osobistej i bezpieczeństwa biznesu. Zatrudniamy byłych funkcjonariuszy służb specjalnych, operatorów wojskowych i policyjnych jednostek antyterrorystycznych, cywilnych ekspertów z dziedziny ochrony oraz ratownictwa medycznego.

Nasze usługi wykonujemy na trzech płaszczyznach:

SZKOLENIA MEDYCZNE, PSYCHOLOGINCZE, INFORMATYCZNE
SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE Z BRONI
DORADZTWO I BEZPIECZEŃSTWO
SZKOLENIA VLOS BVLOS INS
ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU MAILOWEGO LUB TELEFONICZNEGO​
PIOTR KIERCEL

Kadra instruktorska przez wiele lat uczestniczyła w wielu misjach gdzie nabyła wieloletni bagaż życia. Brali udział w szkoleniach specjalnych i w praktyce sprawdzali ich skuteczność. Działając w formacjach specjalnego przeznaczenia JW. GROM, JWK LUBLINIEC, AT. teraz przekażą Tobie wiedzę i doświadczenie zdobyte w warunkach bojowych. Szkolimy na atestowanym, najnowocześniejszym, specjalistycznym sprzęcie.

Posiadamy do dyspozycji strzelnice kryte i na wolnym powietrzu, własne magazyny broni odebrane przez KWP. Dysponujemy bronią palną krótką np.:

oraz długą np.:

Stosujemy innowacyjne rozwiązania praktyczne, które stosują grupy antyterrorystyczne grupy konwojowe i ochrony vipów.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Z przyjemnością zaprezentujemy pełną gamę naszych możliwości szkoleniowych podczas spotkania.